Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 – kalejdoskop wydarzeń szkolnych

W imieniu pani dyrektor Moniki Pskit całą społeczność szkolną pożegnała pani wicedyrektor Dorota Kucharczyk. Wszystkim nauczycielom podziękowała za pracę, a rodzicom za miłą współpracę. Uczniowie zostali nagrodzeni  za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Zakończenie roku uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów – Dorotę Fałdrowicz z klasy I bs, Klaudia Gorzelak z klasy I bs, Hubert Banasik z klasy II cg i Weronika Harutiunian z klasy I ALO, pod opieką pani Agnieszki Nędzi- Brzezińskiej oraz pani Iwony Siejek- Bąk.  Młodzież zaprezentowała ostatnich dziesięć miesięcy z życia szkoły. Dyrekcja życzyła bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Finał konkursu Nauczyciel Języka Angielskiego Roku 2016

Magdalena Dygała, nauczycielka języka angielskiego zakwalifikowała się do ścisłego finału w konkursie Nauczyciel Języka Angielskiego Roku 2016. To już druga edycja konkursu zorganizowana przez British Alumni Society BAS – Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetów Brytyjskich w Polsce. W sobotę 10 czerwca nauczycielka uczestniczyła w ceremonii wręczenia nagród na Zamku Królewskim w Warszawie. Ostatecznie zwycięska statuetka trafiła do Edyty Borowicz-Czuchryty ze szkoły podstawowej w woj. lubelskim.