Nauczycielka Magdalena Dygała wśród finalistów konkursu Nauczyciel Roku 2017.

Nauczycielka Magdalena Dygała znalazła się w „Szczęśliwej Trzynastce” finalistów w konkursie Nauczyciel Roku 2017.
Organizatorem Konkursu jest Wydawnictwo Głos Nauczycielski (z siedzibą w Warszawie).
Osiągnięcia nauczycieli ocenia profesjonalne jury złożone ze specjalistów pod przewodnictwem prof. Stefana M. Kwiatkowskiego (obecnie wiceprzewodniczącego Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii nauk oraz rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie).
Zwycięzcę Konkursu Nauczyciel Roku 2017 poznamy 10 października 2017r., podczas Gali Finałowej, która odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie. W tym dniu, w obecności gości ze świata kultury, polityki i edukacji, dowiemy się, kto spośród 13 finalistów wyłonionych przez jury dostanie tytuł Nauczyciela Roku 2017, które osoby dostaną Wyróżnienia, a kto będzie uhonorowany tytułem Nominowanego w Konkursie.
Wszystkie szkoły nominowanych nauczycieli otrzymają certyfikat „Szkoła na Medal”.
Gratulujemy i trzymamy kciuki 10 października!!!