II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim

Z wielką radością informujemy, że uczennica kl. IIbs, Dorota Fałdrowicz zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Polscy Nobliści”, a Eliza Głowacka z kl. IIIcg została wyróżniona w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Polscy Nobliści”. Konkursy te zorganizowało XIII Liceum Ogólnokształcące. Dorota recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej „Przy winie”, natomiast Eliza zgłosiła do konkursu narysowany portret poetki.
Na uroczystej Gali Finałowej Konkursu Polscy Nobliści Dorota Fałdrowicz otrzymał dyplom i nagrodę za II miejsce, a Eliza Głowacka -wyróżnienie i nagrodę. Serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy dalszych sukcesów. Gratulacje dla opiekunów- pani Agnieszki Nędzi-Brzezińskiej i pani Aleksandry Szczepanik-Szałas.