Wychowawcy, nauczyciele i administracja szkoły

Nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 z Oddziałami Sportowymi

Dyrektorzy:

  • dyrektor szkoły – mgr Monika Pskit – nauczyciel informatyki

Nauczyciele:

  • mgr Andrzej Byzdra – pedagog
  • mgr Honorata Kasińska – bibliotekarz
  • mgr Monika Stępniewska – bibliotekarz
  • mgr Barbara Sawicka – wychowawca klubu zainteresowań
  • mgr Sławomir Latek – nauczyciel fizyki, chemii
  • mgr Marzena Burek – nauczyciel fizyki
  • mgr Urszula Kwiatkowska – nauczyciel biologii
  • mgr Beata Świercz – nauczyciel geografii i przyrody
  • mgr Monika Włodek – nauczyciel historii
  • mgr Magdalena Dygała – nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Joanna Grzywacz– nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Małgorzata Kowalska – nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Agnieszka Kosior – nauczyciel języka niemieckiego
  • mgr Lidia Gałczyńska- Wabik- nauczyciel języka polskiego
  • mgr Agnieszka Nędzi –Brzezińska – nauczyciel języka polskiego
  • mgr Wioletta Zawada– nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze
  • mgr Dorota Kucharczyk– nauczyciel matematyki
  • mgr Jolanta Woźniak– nauczyciel matematyki
  • mgr Iwona Siejek–Bąk – nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
  • mgr Barbara Mazur – nauczyciel religii
  • mgr Barbara Boniecka- nauczyciel techniki
  • mgr Aleksandra Szczepanik- Szałas- nauczyciel plastyki
  • mgr Agnieszka Przybyła –Czyż – edukacji dla bezpieczeństwa
  • mgr Beata Karpeta – nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa
  • mgr Mariusz Krzosek– nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Małgorzata Łukasiak– nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Renata Maj-Czupryn– nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Aneta Patynowska– nauczyciel wychowania fizycznego

 

Pracownicy administracji:

Genowefa Słomka – główna księgowa
Renata Chrząszcz – specjalista ds. finansowych
Grażyna Salamon – sekretarz szkoły
Joanna Czubak – starszy referent
Tadeusz Bielawski– specjalista ds. bhp
Jarosław Orczykowski – informatyk
Mariola Starzyk – intendent

Pracownicy obsługi:

Jerzy Szot – konserwator
Magdalena Boniatowska– kucharka

Gospodarczyk Małgorzata, Jasik Dorota, Michalczewska Grażyna, Niewiadomska Beata, Podsiadła Anna – sprzątaczki
Figarska Agata, Kuźba Grażyna, Mirosław Piotr – dozorcy

 

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Sportowymi
Klasa Wychowawca
2a p. Agnieszka Kosior
2bs p. Beata Karpeta
3a p. Joanna Grzywacz
3bs p. Beata Świercz
3c p. Agnieszka Nędzi-Brzezińska

 IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi

Klasa Wychowawca
2A p. Monika Włodek
3A p. Wioletta Zawada
3B p. Iwona Siejek-Bąk